Illustration

Nothelis ei ole hommikusööki, nii et panime siia kokku mõned soovitused

Kohvikud

 • 17

  Asub allkorrusel, nii et võid tuhvlid jalga jätta.

   

 • Reval Café

  Astu Nothelist tänavale. Pööra vasakule ja liigu 150 meetrit kohvi lõhna suunas. Toidud hommikusöögist kõige muuni.

  Vaata kaardil 

 • Caffeine

  200 m Nothelist. Pakub head kohvi, väga häid juustukooke ning kergemaid võileibu ja eineid.

  Vaata kaardil

 • Rukis

  Nunnu kohvik vanalinna põhilisel, Viru tänaval. Linna parimate hommikusöögikohtade jahtijad nimetavad tihti seda ühe soovitusena. Samas, kohalikke näeb seal vähe. Nothelist 10 minutise jalutuskäigu ehk umbes 650 m kaugusel.

  Vaata kaardil 

 • RØST

  Trammiga kaks peatust (Nothelist vaadatuna paremale) sõites jõuab Rotermanni linnaku servale. Seal peidab ennast RØST, uskumatult hea kohvi ja küpsetistega väike pagarikoda. Kui kõndida soovid, arvesta 1,2 km pikkuse jalutuskäiguga.

  Vaata kaardil

 • NOP 

  Kui aega on natuke rohkem, tasub brunchile minna. Kohalike poolt armastatud. Kaugus Nothelist: 2,2 km, mugav on minna trammiga nr 3, mis peatub Notheli ees.

  Vaata kaardil

Restoranid ehk soovitused, mida me soovitame vaadata

Tallinnas on restorane, mille pärast tullakse siia tagasi. Tallinnas on restorane, mis jäävad ka mikrolaineahjule alla. Selleks, et jõuaksid õigesse kohta, vaata restoranisoovitusi siit: www.flavoursofestonia.com

Toidupoed, mida julgeme soovitada

 • Westman on lähim, Notheli kõrvalmajas. Uksest välja astudes vaata vasakule ja juba näedki poe silti. See on ööpäevaringi avatud toidupood, kust saab kätte hädavajaliku. Hambapasta ja sukkpüksid ka.

  Vaata kaardil

 • Mini Rimi

  asub üle tee Nothelist, Finest ärikeskuse 0-korrusel. Sealt leiab ka kõik hädavajaliku, lisaks on seal salatibaar ja värskete küpsetiste lett.

  Vaata kaardil

 • Delice Solaris keskuses

  on lähim suurema ja rikkalikuma valikuga toidupoode. Nothelist on sinna vaid 500 meetrit. Sealt leiab ka valmistoitu.

  Vaata kaardil

 • Balti Jaama Turg on aga kohustuslik neile, kes soovivad toidutegemise põhjalikumalt ette võtta. Linna üks parimaid lihavalikuid, kalasaal ja suvisel ja varasügisesel hooajal ka väga uhke kohaliku värske kraami valik. Sekka juustu, itaalia tooteid, maitsvaid küpsetisi ja muud.

  Vaata kaardil

Kui kõht on täis ja hakkas igav?

Kui soovid Tallinnas kultuuri nautida, siis kõige targem on sündmuseid monitoorida piletimüügiplatvormilt piletilevi.ee, sinna jõuab info Tallinna enamikest suurematest ja olulisematest sündmustest.

Kui kõht täis ja kultuur ära tarvitud, mine jalutama!

See ei ole just liiga eksklusiivne võimalus, aga Tallinn on Maailma Tervise Organisatsiooni andmetel kümne kõige puhtama õhuga pealinna seas. Head kulgemist!